‎+38 (067) 674 72 27

Бельгійське містечко має на меті бути динамічною міжнародною компанією, що спеціалізується на житлових забудовах у Західній Україні.

Бажання бути динамічною компанією довірено сильним та досвідченим рукам професіоналів Бельгійського містечка, які працюють під керівництвом міжнародного топ-менеджменту.
Бельгійське містечко має намір створити собі репутацію спеціаліста з реалізації індивідуальних проектів житлової нерухомості. Наші амбіції базуються на власних унікальних ноу-хау в інженерії та архітектурі, будівництві, виробництві та проектуванні.

Починаючи попереднім проектування та закінчуючи здачею житлового комплексу, Бельгійське містечко бере на себе відповідальність за всі вищевказані підрозділи проекту. Всі зобов`язання здійснюються завдяки добре налаштованій системі постачання.

Ми застосовуємо високі технічні стандарти для всієї своєї роботи, залучаючи висококваліфікованих, міжнародних та внутрішніх співробітників з багаторічним досвідом. Ми можемо покладатися на наші власні ресурси та співпрацю з різними місцевими та європейськими партнерами для забезпечення якості та ефективності наших послуг.

Ми віримо в роботу з нашими клієнтами. Успішний проект – це той, в якому творчість усіх наших відділів об’єднується і забезпечує ефективну та бездоганну роботу в команді.

Бельгійське містечко отримало гарну назву бренду та надійну репутацію. Наша основна цінність полягає в тому, що ми пропонуємо якість та цінність за відповідні гроші.

 

Ми пропонуємо не просто житло, а досконалий спосіб життя!


312 власників готового житла “під ключ”


9 будинків поблизу центру міста

5 років досвіду в будівництві

Слідкуйте за нами тут: